Телевізор Kivi 55U820KB
  • В наявності
  • Код: U1118064
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникKivi
Smart TV, 55", 3840 x 2160, цифровий DVB-C2, 2 х 12 (24 Вт), 2 x USB, 1 x HDMI, 2 x HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, 1226х278х773 мм