Телевізор Kivi 40F820KB
  • В наявності
  • Код: U1118062
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникKivi
Smart TV, 40", 1920 x 1080, цифровий DVB-C2, 2 х 10 (20 Вт), 2 x USB, 2 x HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 893х198х561 мм